شرکت فرانامان پارس Reviewed by Momizat on . شرکت فرانامان پارس  از سال 1382 به عنوان یک شرکت تجاری پیشرو، فعالیت خود را در عرصه بزرگ محصولات غذایی به عنوان وارد کننده مواد غذایی آغاز نموده است. این مجموعه شرکت فرانامان پارس  از سال 1382 به عنوان یک شرکت تجاری پیشرو، فعالیت خود را در عرصه بزرگ محصولات غذایی به عنوان وارد کننده مواد غذایی آغاز نموده است. این مجموعه Rating: 0
You Are Here: Home » درباره ما » شرکت فرانامان پارس

شرکت فرانامان پارس

شرکت فرانامان پارس  از سال ۱۳۸۲ به عنوان یک شرکت تجاری پیشرو، فعالیت خود را در عرصه بزرگ محصولات غذایی به عنوان وارد کننده مواد غذایی آغاز نموده است.

این مجموعه از آغاز، استراتژی اصلی خود را بر شناسایی بازار های جدید و ظرفیت های  موجود متمرکز نموده و مهمترین هدفی را که دنبال می کند مشتری مداری است .

در این راستا این شرکت اقدام به واردات انواع خشکبار مانند ذرت (پاپکورن)، تخمه آفتابگردان، تخمه کدو، انواع بادام زمینی، کشمش، بادام، گردو، فندق، میوه‌های خشک و برنج نموده است.

شرکت فرانامان پارس توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت رقابتی و همچنین سرویس دهی مناسب و تعریف سیستمهای پشتیبانی، جایگاه مناسبی در بین مشتریان و مصرف کنندگان محصولات غذایی به خویش اختصاص دهید که دستیابی به  این مهم با تأمین محصولاتی مطابق با آخرین استاندارد ها میسر گردیده است.

در طی این مدت کوتاه با  بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص و آخرین دانش روز و همچنین در نظر گرفتن فاکتورهای دیگری چون تنوع محصولات و شیوه های نوین بازار یابی در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان قادر گردیده ایم  موفقیت چشمگیری در بازار رقابتی موجود کسب نماییم.

امید که چون گذشته در کنار ما باشید.

About The Author

Number of Entries : 27

Comments (2)

© 2004-2017 Copyright Faranaman Pars طراحی سایت

Scroll to top

More Reading:

  • Gucci Saldi

  • montferland night trail

  • romain dumay

  • andrea febo

  • domino rose

  • Design by Rayanmehr.com